Portal DruÅtva paraplegikov jugozahodne Åtajerske

Dogodki DruÅ tva paraplegikov jugozahodne Å tajerske. PO POTEH VELIKE BRITANIJE. Na naÅ em druÅ tvu se je 19.3.2018 odvijalo potopisno predavanje na katero sta se Irena in njen moÅ Leo KoÄ evar podala 26.8.2017 in se vrnila 34. dan 28.9.2017. Prevozila sta 5293 km,. NAÅ I KEGLJAÄ I TOKRAR POKORILI KONKURENCO. NaÅ e druÅ tvo je 16. marca 2018 na kegljiÅ Ä u Golovec v Celju Å e 18-stiÄ organiziralo memorialno tekmovanje v kegljanju za paraplegike in tetraplegike v spomin na Petra Zdovca.

OVERVIEW

The domain drustvo-para-ce.si currently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have analyzed nine pages within the domain drustvo-para-ce.si and found three websites referring to drustvo-para-ce.si. We have discovered one public media platforms acquired by drustvo-para-ce.si.

DRUSTVO-PARA-CE.SI TRAFFIC

The domain drustvo-para-ce.si has seen diverging levels of traffic all through the year.
Traffic for drustvo-para-ce.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-para-ce.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-para-ce.si

Zveza paraplegikov Slovenije

DP Dolenjske, Bele krajine in Posavja. Še vedno vozim vendar ne hodim. Profesionalno, rekreativno, na poti v službo ali po opravkih, morda na izletu z vašo družino. TURIZEM IN OSEBE NA INVALIDSKIH VOZIČKIH. MEDNARODNA RAZSTAVA V GALERIJI ČERNE. V Galeriji Černe v .

WHAT DOES DRUSTVO-PARA-CE.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-para-ce.si Mobile Screenshot of drustvo-para-ce.si Tablet Screenshot of drustvo-para-ce.si

DRUSTVO-PARA-CE.SI SERVER

I discovered that the main page on drustvo-para-ce.si took one thousand three hundred and sixty-one milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
84.255.227.198

SERVER SOFTWARE

We observed that this website is weilding the Microsoft-IIS/7.5 operating system.

Portal DruÅtva paraplegikov jugozahodne Åtajerske

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain drustvo-para-ce.si had the following on the web site, "Dogodki DruÅ tva paraplegikov jugozahodne Å tajerske." I analyzed that the website said " Na naÅ em druÅ tvu se je 19." They also stated "2018 odvijalo potopisno predavanje na katero sta se Irena in njen moÅ Leo KoÄ evar podala 26. Prevozila sta 5293 km,. NAÅ I KEGLJAÄ I TOKRAR POKORILI KONKURENCO. NaÅ e druÅ tvo je 16. marca 2018 na kegljiÅ Ä u Golovec v Celju Å e 18-stiÄ organiziralo memorialno tekmovanje v kegljanju za paraplegike in tetraplegike v spomin na Petra Zdovca."

ANALYZE OTHER DOMAINS

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

Namen - cilji - naloge. Namen - cilji - naloge. NAŠA EKIPA DRUGA V LIGI ZPS ORMEGA MM. RAZLIČNOST JE ZAKON NA SREDNJI ŠOLI V KOČEVJU.

Društvo paraplegikov Podravja

Na svetu nismo sami, lahko si pomagamo. meddruštvenega turnirja v biljardu je najboljšo igro prikazal naš član David Slaček, ki je osvojil prvo mesto, s tem pa tudi prehodni pokal Zveze paraplegikov Slovenije. Tretji je bil Franc Pinter - Ančo. Izpolnite obrazec - HVALA! .

PLANINSKO DRUŠTVO KAMNIK

Program planinskih izletov, tur, pohodov in prireditev v letu 2018. Odsek za gospodarstvo in koče.

Društvo za razvoj slovenskega podeželja - Domov

Soustvarja razvoj podeželja in sooblikuje politike preko vključevanja v projekte na nacionalni ravni in v mednarodnem prostoru. Je pobudnik in soorganizator nacionalnega podeželskega parlamenta, ki predstavlja glas podeželanov. Barvitost krajev, lokalni izdelkih in umetnine pridnih rok so prihodnost podeželja! Z e-časopisom informira, usposablja in povezuje preko 2. Je društvo, ki deluje v javnem interesu na področju kmetijstva. Komisija za izvajanje programa CLLD.